Nový web

Od Petr Zemek, 2014-03-15

Jak jsem psal nedávno, jakmile dokončím doktorské studium a odejdu ze školy, bude mi zrušen přístup na můj studentský web a blog. Proto jsem se rozhodl vytvořit nový web a přesunout na něj i tento blog. V tomto příspěvku bych chtěl krátce zmínit, jak se na nový web dostanete a co tam najdete.

Nový web je ke shlédnutí zde:

Přesměroval jsem na něj své původní studentské stránky a tento blog, který je nyní k nalezení zde:

Prosím, změňte si odkazy ve svých záložkách (bookmarks) a v RSS čtečkách.

V rámci vytvoření nového webu jsem si dále založil anglický blog, na který bych chtěl v budoucnu soustředit svoji pozornost co se týče technicky orientovaných příspěvků (programování, Linux apod.). Důvodem je, že si procvičím angličtinu a příspěvky budou přístupné většímu okruhu čtenářů. Ještě uvidím, kolik příspěvků se objeví na mém původním českém blogu. Určitě jej ale plánuji udržet a objeví se zde samozřejmě i nové příspěvky. Každopádně, anglicky psaný blog je k nalezení zde:

Jako první příspěvek na anglickém blogu jsem sepsal krátké seznámení s novým webem a blogem.

Doufám, že se vám můj nový web líbí. Pokud vás k němu či k přesunu mého původního webu napadne, určitě mi napište do komentáře.

Tagy
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtrované HTML (využíváno)

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <table>
  • Zvýraznění syntaxe kódu lze povolit přes následující značky: <code>, <blockcode>, <bash>, <c>, <cpp>, <haskell>, <html>, <java>, <javascript>, <latex>, <perl>, <php>, <python>, <ruby>, <rust>, <sql>, <text>, <vim>, <xml>, <yaml>.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
CAPTCHA
4 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Nějak se mi tady rozmohl spam, takže poprosím o ověření.