Dva z mých oblíbených přednášejících o programování

Od Petr Zemek, 2015-01-28

Dnes bych chtěl krátce zmínit dva z mých oblíbených přednášejících o programování, včetně odkazů na shlédnutí některých jejich přednášek.

Oba přednášející mají úžasnou schopnost zaujmout a udržet mojí pozornost po celou dobu přednášek. Taktéž jsou jejich přednášky velice poučné.

Ben Orenstein

Ben je Ruby on Rails programátor z Bostnu (USA). V poslední době se začal dost věnovat Clojure. Na přednášky se však můžete mrknout, i když Ruby neznáte, protože dost informací a technik je na jazyce nezávislých.

Další přednášky lze nalézt zde.

Scott Meyers

Scott je známý C++ expert a autor série Effective C++ (Effective C++, Effective STL, More Effective C++, Modern Effective C++). K poslední jmenované knize jsem nedávno napsal recenzi.

Další přednášky lze nalézt zde.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtrované HTML (využíváno)

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <table>
  • Zvýraznění syntaxe kódu lze povolit přes následující značky: <code>, <blockcode>, <bash>, <c>, <cpp>, <haskell>, <html>, <java>, <javascript>, <latex>, <perl>, <php>, <python>, <ruby>, <rust>, <sql>, <text>, <vim>, <xml>, <yaml>.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
CAPTCHA
3 + 9 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Nějak se mi tady rozmohl spam, takže poprosím o ověření.