Trošku netradiční hádanka z prostředí FIT

Od Petr Zemek, 2011-05-06

Jistou dobu mi v hlavě vrtá jedna věc, která se týká publikační politiky na FIT. Rozhodl jsem se z toho udělat jakousi hádanku s tím, že správné řešení zatím neznám, a budu rád, když se k němu společně dobereme :).

Zadání

Mějme studenta doktorského studia na FIT. Říkejme tomuto studentovi, pro jednoduchost, P. P studuje na ústavu, který vede vedoucí D. Jeho školitelem je A, který je jiná osoba než D. Na FIT byla vydána publikační politika. P připravuje svoji publikaci X k odeslání na konferenci K. Tato publikace není řešena v rámci žádného grantu a není ani výsledkem žádného projektu.

Otázka

Jaké schvalovatele má P uvést u své publikace X?

Nápověda

Řešení by se mělo skrývat v sekci 2.1.2 v publikační politice.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtrované HTML (využíváno)

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <table>
  • Zvýraznění syntaxe kódu lze povolit přes následující značky: <code>, <blockcode>, <bash>, <c>, <cpp>, <haskell>, <html>, <java>, <javascript>, <latex>, <perl>, <php>, <python>, <ruby>, <rust>, <sql>, <text>, <vim>, <xml>, <yaml>.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
CAPTCHA
8 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Nějak se mi tady rozmohl spam, takže poprosím o ověření.

Libor (neověřeno)

12 years 11 months zpět

Asi by se měl P zajít zeptat D, jestli je A dostatečně spolehlivá osoba a může být jediný vedoucí. Návštěva dopadne tak, že D seřve P, že samozřejmě ano a ať jej příště neotravuje. Pokud P bude dostatečně dlouho diskutovat s D, že skutečně měl podle rozhodnutí děkana za D zajít, dočkáme se mailu informující všechny členy ústavu U, že A i další školitelé J, M, T, J. M. i Já jsou dostatečně spolehliví.

Petr Zemek

12 years 11 months zpět

In reply to by Libor (neověřeno)

Díky za odpověď. Pokud tam P uvede kromě A i D, tak ho D seřve, že tam neměl co dělat (bod 3 v sekci 2.1.2). Pokud tam P naopak D neuvede, tak ho D seřve, že tam měl být (bod 2 v sekci 2.1.2). No není to skvělé? :)

Zbysek (neověřeno)

12 years 11 months zpět

Tak to vysvětluje ten nedávný email :-).