Jste zde

Trošku netradiční hádanka z prostředí FIT

Jistou dobu mi v hlavě vrtá jedna věc, která se týká publikační politiky na FIT. Rozhodl jsem se z toho udělat jakousi hádanku s tím, že správné řešení zatím neznám, a budu rád, když se k němu společně dobereme :).

Zadání

Mějme studenta doktorského studia na FIT. Říkejme tomuto studentovi, pro jednoduchost, P. P studuje na ústavu, který vede vedoucí D. Jeho školitelem je A, který je jiná osoba než D. Na FIT byla vydána publikační politika. P připravuje svoji publikaci X k odeslání na konferenci K. Tato publikace není řešena v rámci žádného grantu a není ani výsledkem žádného projektu.

Otázka

Jaké schvalovatele má P uvést u své publikace X?

Nápověda

Řešení by se mělo skrývat v sekci 2.1.2 v publikační politice.

Komentáře

Asi by se měl P zajít zeptat D, jestli je A dostatečně spolehlivá osoba a může být jediný vedoucí. Návštěva dopadne tak, že D seřve P, že samozřejmě ano a ať jej příště neotravuje. Pokud P bude dostatečně dlouho diskutovat s D, že skutečně měl podle rozhodnutí děkana za D zajít, dočkáme se mailu informující všechny členy ústavu U, že A i další školitelé J, M, T, J. M. i Já jsou dostatečně spolehliví.

Díky za odpověď. Pokud tam P uvede kromě A i D, tak ho D seřve, že tam neměl co dělat (bod 3 v sekci 2.1.2). Pokud tam P naopak D neuvede, tak ho D seřve, že tam měl být (bod 2 v sekci 2.1.2). No není to skvělé? :)

Tak to vysvětluje ten nedávný email :-).

Přidat komentář